OVER BLADEL CENTRUM | CONTACT | |
Bladel Centrum
  • WINKELS
  • HORECA
  • VERS
  • SUPERMARKT
  • DIENSTEN
  • BLADELBON
  • AGENDA
  • NIEUWS
CONTACT

ONDERNEMER IN BEELD

Beertje Baby & Kids

NAAR OVERZICHT

Ondernemer in beeld

Bladel Centrum is trots op de ondernemers in het centrum en vindt het belangrijk dat deze ondernemers ook een gezicht hebben.

Niet alleen (her)ken jij de ondernemers, maar onze ondernemers kennen jou ook. In Bladel Centrum ontstaat er nog echt contact.
Natuurlijk ben je van harte welkom in Bladel Centrum om dit zelf te ervaren. Onze ondernemers ontmoeten je graag!

Panzu Daniels - Beertje Baby & Kids

Aan het begin van de gezellige winkelstraat in Bladel vind je Beertje Baby & Kids, de kinderwinkel van Panzu. Waar kleding, speelgoed, schoenen en babyartikelen samenkomen met een flinke dosis plezier en persoonlijk contact. Iedere hoek van de winkel straalt haar passie uit, en dat merken de klanten. Wij spraken met Panzu over haar inspiratie, de bijzondere momenten met haar jonge klanten en haar dromen voor de toekomst. 

Wanneer ik bij Panzu in haar winkel binnenloop, word ik direct enthousiast ontvangen. De winkel bruist van energie: kleurige kinderkleding, speelgoed en lachende kinderen die door de ruimte dartelen. Panzu vertelt vrijwel meteen hoe ze van haar hobby een prachtige, eigen winkel heeft weten te maken. "Ik werkte destijds nog voor een baas," vertelt Panzu. "Ik raakte zwanger en begon in die periode met het opknappen van Tripp Trapp-stoelen. Die verkocht ik samen met mijn man Luuk via websites, en dat liep eigenlijk steeds beter. Toch merkte ik dat het werk — het schuren, spuiten en opknappen — op een gegeven moment niet meer de juiste voldoening gaf. We wilden iets nieuws proberen. Zo zijn we begonnen met het inkopen van nieuwe kinderstoelen, en al snel volgde een kleine webshop. Maar eerlijk gezegd haalde ik daar geen voldoening uit. Ik miste het persoonlijke contact met klanten. Dat was voor mij het moment dat ik besefte: ik wil een echte winkel, waar ik mensen kan ontmoeten en adviseren."

De keuze voor Bladel was snel gemaakt.
"Ik ben hier geboren en getogen, ik ken het
dorp en de mensen. Mijn opa en oma (Louis
en Fientje Verhoeven) hadden zelf een schilderswinkel hier in de Sniederslaan, dus ik zou het geweldig vinden een winkel in dezelfde straat te mogen hebben. Toen er een pandje vrijkwam naast de Top Shop, wist ik dat dit
mijn kans was. De verhuurder gaf aan dat ze het pand nog gingen verbouwen, wat me wat extra tijd gaf om alles goed voor te bereiden.
In augustus gingen de deuren open — en toen, twee maanden later, kwam corona. Dat was natuurlijk een enorme uitdaging. Toch heb ik doorgezet. Ik heb een bakfiets laten bestick-eren met mijn logo en ben daarmee persoonlijk bestellingen gaan bezorgen. Zo kon ik toch mijn klanten blij maken. 
En ik kreeg hier hulp bij van mijn lieve man!"

"Na twee jaar verhuisden we naar een groter pand — tweeënhalf keer zo groot als het eerste. Als ik nu terugkijk naar oude foto’s, zie ik hoe leeg het in het begin nog was. Inmiddels straalt elke hoek van de winkel iets persoonlijks uit. Daar ben ik trots op.
Ik heb Beertje Baby & Kids echt vanaf de grond opgebouwd, en dat voelen mijn klanten ook. Ze merken dat er liefde en passie in de winkel zit. Ik ben vooral heel dankbaar dat mensen de moeite nemen om hierbinnen te stappen."

"Bij mij draait het echt om beleving," vertelt Panzu enthousiast verder. "In de winkel vind je kleding (al vanaf maatje 44 t/m 164), speelgoed, schoenen, babyartikelen en echt nog veel meer  — maar het belangrijkste is dat kinderen zich hier op hun gemak voelen. Het maakt me eerlijk gezegd niet uit hoe ik het moet doen, als de klant maar blij en tevreden de deur uitgaat. Ik ben altijd mezelf en schaam me niet snel, al moet ik op de grond rollen of gek doen — als dat betekent dat een kind zich fijn voelt, dan doe ik dat gewoon! En dat waarderen mensen.” Met een glimlach vertelt ze over haar nieuwste ‘chantagemateriaal’: een grijpmachine. "Bij het kopen van schoenen, mogen ze een keer grijpen. Dat vinden ze natuurlijk fantastisch. En dan gaan ze blij, samen met hun ouders de deur uit. En die klanten komen sowieso terug. En vooral de kinderen, want die willen natuurlijk weer grijpen.”

Dat speelse zit er bij Panzu van nature in. "Kinderen geven me vaak een knuffel als ze weggaan, en veel noemen me ‘Beertje’. Lachend voegt ze eraan toe: "Gelukkig kost het me geen energie, want ik ben zelf ook een enorme stuiterbal!" Ik lach om haar opmerking en vraag haar waarom ze denkt dat juist die klanten dan terugkomen.
"Ik denk dat het vooral draait om oprechte aandacht," zegt Panzu met een glimlach. "Laatst hadden we een winactie op social media waarbij mensen mochten vertellen waarom ze wilden dat Beertje Baby & Kids nog jarenlang zou blijven bestaan.
De reacties die ik toen kreeg.. die raakten me echt. Ze namen ook de tijd om een uitgebreide reactie te schrijven, wat een grote indruk op me maakte. 

Veel mensen schreven dat ze het waarderen dat ik de tijd neem voor hun kinderen. Dat ik ze op hun gemak stel en echt luister. Dat vond ik zó mooi om te lezen, toen dacht ik: ja, dáár doe ik het voor."

Die betrokkenheid zit diep geworteld bij Panzu. "Ik heb zelf drie kinderen, dus ik weet precies hoe belangrijk het is dat iets goed zit — letterlijk en figuurlijk. Alles wat ik verkoop, zijn merken waar ik zelf volledig achtersta. Dat heb ik door de jaren heen geleerd. Je bouwt ervaring op, leert wat werkt en wat niet, en dat neem ik mee in alles wat ik doe. Mensen voelen dat. En dat is, denk ik, de reden waarom ze terug blijven komen."

En dat kan ik beamen, als ik zie hoe enthousiast Panzu door blijft kletsen over haar winkel én haar klanten. Ik vraag haar daarom naar haar dromen en doelen voor Beertje Baby & Kids. "Misschien zou ik ooit nog wel een website willen," zegt Panzu nadenkend. "Maar eerlijk gezegd ben ik nog steeds een groot fan van lokaal kopen. Als iedereen alles online doet, verdwijnen de fysieke winkels in de dorpen langzaam. En ik vind het juist zo belangrijk dat we elkaar blijven ontmoeten, dat mensen hier in Bladel de winkelstraat inlopen en even een praatje maken. Daar geloof ik echt in."

Toch is er ook een ander doel waar Panzu aan wil werken: leren loslaten. "Ik hoef niet overal zelf bij te zijn," lacht ze. "Maar dat is soms lastig.” Op dat moment wordt Panzu even onderbroken door een klant. Een kindje past net een paar schoenen, en slaagt. Met twinkelende ogen pakt Panzu een muntje voor de grijpmachine, maar dan stopt ze even. "Wat zie ik nu achter jouw oor?" vraagt ze, waarna ze het muntje tevoorschijn tovert alsof het magie is. Het kind begint te stralen — een klein moment, maar vol betekenis.

Dat Panzu een echte ‘stuiterbal’ is, zoals ze het zelf omschrijft, staat zeker en vast. Waarna me een gekke vraag te binnenschiet, waarvan ik zeker weet dat Panzu er een antwoord op heeft. ‘Als je een superkracht voor de winkel zou kunnen en mogen inzetten, welke is dat dan?’ Hier hoeft ze niet lang over na te denken. "Vliegen!" roept ze direct. "Aan het einde van de dag heb ik zóveel stappen gezet, dat het soms wel handig zou zijn als ik gewoon even naar achter kon vliegen in plaats van lopen." Dan schiet ze in de lach. "Of supersnelheid misschien — al ben ik eigenlijk al supersnel! Nee, wacht... ik weet het: ik zou me in tweeën willen kunnen splitsen. Dat lijkt me ideaal. Dat ik hier in de winkel klanten kan helpen, en tegelijk in het magazijn kan kijken of iets nog op voorraad is. Ja, die superkracht wil ik wel!" Ze grijnst breed. "Al denk ik dat mijn energie al een soort superkracht op zich is."

Met een knipoog naar haar eigen jeugd beginnen we lachend over de Furby-tijd. Ik haak meteen in op de Labubu trend van nu. Ze laat een ketting zien waaraan een Labubu bungelt. “Stiekem denk ik: ik zou liever
iets uit mijn eigen jeugd terugzien. Iets van de tijd dat we nog fantasierijk buiten speelden. Ik zou willen dat de kinderen van nu, daar ook wat meer van mee zouden krijgen. Dat het kopen van speelgoed echt speciaal blijft, zoals vroeger. En misschien ook iets
van het telefoongebruik terugnemen," lacht ze.
"Even minder schermen, meer echte avonturen."

En daar sluit ik me volledig bij aan. Ik denk dat Panzu, wellicht zonder dat ze het zelf doorheeft, al zo’n plek gecreëerd heeft in haar winkel. Ook al is Beertje Baby
& Kids geen buitenspeeltuin, het is wel een plek waar kinderen zichzelf kunnen zijn, ouders zich welkom voelen, en waar persoonlijke aandacht en plezier centraal staan. Met haar hart en energie bouwt Panzu niet alleen een winkel op, maar ook een warme community in Bladel. Hier gaat het niet alleen om spullen, maar om ervaringen, verhalen en glimlachen die blijven hangen — precies zoals het hoort.

PARTNERS

Gemeente Bladel VISIT Bladel

PAGINA'S

Over Bladel Centrum Disclaimer Privacyverklaring

AGENDA

Actueel Archief

CONTACT

Contactpagina info@bladelcentrum.nl
logo-bladelcentrum

Ontwerp: Comcorde+ / Powered by: GSD

bladelcentrum.nl maakt gebruik van cookies. Bezoek je onze site, dan ga je akkoord met het plaatsen van Cookies. AKKOORD