AGENDA

WEEK VAN DE STENEN WINKEL

AGENDA

4 mei 2026 tot 9 mei 2026

De week van de Stenen Winkel


In deze week vragen we landelijk aandacht voor de kracht van lokale stenen winkels. Winkelen met je favoriete shopmaatje, producten zien, proeven of aanraken, verrast worden door een goed advies... het kan allemaal in de winkels in jouw buurt in Bladel Centrum.

Bezoek dus van 4 t/m 10 mei – Week van de Stenen Winkel, en steun de lokale ondernemers!

WAT KAN JIJ DOEN OM DE LOKALE STENEN WINKELS TE STEUNEN

Doe van 4 t/m 10 mei 2025 het volgende...
Koop in de week van 4 t/m 10 mei 1x extra een product bij een lokale winkel. Hiermee steun je de droom van een lokale ondernemer. Met jouw aankoop ondersteunt de ondernemer zijn of haar gezin en helpt lokale activiteiten mee te financieren.


Steun jouw favoriete lokale winkels via social media. Geef een like of een reactie op een Facebook of Instagram-post van de winkels in jouw buurt, of deel een van hun berichten. Kost je helemaal niets, maar het helpt stenen winkels wel nieuwe mensen te bereiken.


Plaats een bericht op social media met de hashtags #weekvandestenenwinkel en #koopklein. Maak bijvoorbeeld een foto van een product dat je bij een lokale winkel kocht en plaats deze hashtags bij je foto, of download een van de afbeeldingen op deze pagina en plaats deze op je Facebook- of Instagram-profiel. Hiermee help je de boodschap te verspreiden dat de lokale stenen winkels in jouw buurt een bezoek waard zijn.


(Wil je meer weten over dit initiatief, ga dan naar https://weekvandestenenwinkel.com.)